Künstler 20. Jahrhundert
Winterlandschaft, bezeichnet Bakonyi, Gouache auf Papier, 12,5 x 19,5 cm, verglast, gerahmt, (BH)
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
18.01.2017 - 15:34
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Künstler 20. Jahrhundert
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.01.2017 - 15:34 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |